شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس

تاریخچه

شركت كارخانجات لوازم خانگي پارس در تاريخ 1354/02/06 بصورت شركت سهامي خاص تاسيس و طي شماره 21482 در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي تهران به ثبت رسيده است. شركت در تاريخ 1373/09/23 به شركت سهامي عام تبديل و در تاريخ 1373/11/08 در بورس اوراق بهادار پذيرفته شده است.
شركت در مورخ 1391/09/16 به بازار پايه فرابورس منتقل شده است. كارخانه توليدي يخچال و فريزر در زميني به مساحت 13 هكتار در شهر صنعتي البرز قزوين ايجاد و از سال 1359 بهره برداري از آن شروع شد. توليدات اين كارخانه تا پايان سال 81 دو نوع محصول يخچال و فريزر 12 فوت بوده است كه به منظور بهبود كيفيت آن به مرور تغييراتي در آن ايجاد گرديده است.
كارخانه ماشين لباسشويي نيز در زميني به مساحت 11 هكتار در جوار كارخانه يخچال و فريزر ايجاد و از بهمن ماه 1380 با بهره برداري از آن ، توليد ماشين لباسشويي به توليدات شركت اضافه گرديد. مجموع زيربناي هر دو كارخانه حدود 114 هزار مترمربع ميباشد.

موضوع فعاليت

شركت كارخانجات لوازم خانگي پارس (سهامي عام) و شركتهاي فرعي آن عمدتا در زمينه تاسيس و ايجاد واحدهاي صنعتي جهت توليد لوازم خانگي و صنعتي، ساخت و تهيه و توزيع و فروش انواع لوازم خانگي و صنعتي و قطعات مربوطه، صادرات محصولات شركت، خريد و واردات مواد اوليه مورد نياز شركت، مشاركت با اشخاص حقوقي و حقيقي به هر نحو و تحت هر عنوان، انجام كليه عملياتي كه بطور مستقيم با موضوعات فوق بستگي داشته باشد.

اعضا هیات مدیره

مریم آرامشعضو هیات مدیره
سجاد باشی فومنیعضو هیات مدیره
غلام عباس آجرلوعضو هیات مدیره
ایرج محمدزادهمدیر عامل ونایب رییس هیات مدیره

مدیریتی

درصد مالکیت ۹۴.۶۹

شرکت بورسی

تماس با شرکت

info@parsappliance.com
۸۸۸۴۵۰۴۵ ۲۱ ۹۸+
تهران، خیابان طالقانی، شماره ۱۸۱

جستجو