| دانلود رایگان قالب جوملا | اسکوتر برقی | کولر صنعتی | گرماتاب | خرید vpn | دوربین مداربسته | اخبار باشگاه استقلال

شرکت عالم آرا

تاریخچه

روه صنعتی عالم آرا (سهامی خاص) از خرداد ۱۳۸۵ فعالیت خود را به منظور احداث کارخانه های صنعتی الیاف شیشه و صنایع وابسته به آن از قبیل احداث کارخانه تولیدی لوله های GRP آغاز نموده است.
کارخانه تولیدی لوله های GRP گروه صنعتی عالم آرا در شهرستان مرند کیلومتر ۱۲ جاده ی تبریز در زمینی به مساحت 21 هکتار واقع گردیده است. سالن های تولیدی لوله های GRP در قطرهای مختلف در مساحتی بالغ بر ۴۰۰۰۰ مترمربع احداث گردیده است.
ماشین آلات و تجهیزات جانبی از شرکت های اروپایی خریداری گردیده و توسط متخصصان خارجی و ایرانی نصب و راه اندازی شده است. برای استفاده ی بهینه و مناسب از مجموعه ی امکانات در اختیار گروه و برای رعایت صرفه و صلاح اقتصادی، برنامه ریزی های لازم انجام شده و با استفاده از نرم افزارهای سیستم مدیریتی، مجموعه شرایط و فرآیندهای وابسته هدایت می گردد.
منطقه ی مرند در شمال غرب استان آذربایجان شرقی، در شمالی ترین منطقه ی ایران واقع شده است که از شمال به رودخانه ارس، از شرق به اهر (ارسباران) از جنوب به تبریز و شبستر و از مغرب به شهرستان خوی و ماکو محدود می شود.
شهرستان مرند با وسعت ۴۶۴۰ کیلومتر مربع از دیرباز یکی از کانون های مهم صنعتی در استان بوده و کارخانه های متعددی در آن راه اندازی و توسعه یافته است.

اعضا هیات مدیره

آقایعضو هیات مدیره
آقایعضو هیات مدیره
آقایعضو هیات مدیره

آقایعضو هیات مدیره
آقایعضو هیات مدیره

وضعیت مدیریتی

درصد مالکیت ۱۶.۳۴

شرکت غیربورسی

تماس با شرکت

۴۲۳۹۹۰۰۵ ۴۱ ۹۸+
شهرستان مرند کیلومتر ۱۲ جاده ی تبریز، مقابل روستای پیام، گروه صنعتی عالم آرا

اطلاعات تماس

شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین

 تهران، سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی،

 خیابان شهید حق طلب غربی، پلاک ۴۷

 تلفن:  ۸۸۵۸۳۱۵۶ ۲۱ ۹۸+

 فکس: ۸۸۵۸۲۶۹۳ ۲۱ ۹۸+

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

   

جستجو