| دانلود رایگان قالب جوملا | اسکوتر برقی | کولر صنعتی | گرماتاب | خرید vpn | دوربین مداربسته | اخبار باشگاه استقلال

شرکت های غیر مدیریتی

info@arjco.com
۴۸۰۳۹ ۲۱ ۹۸+
تهران، جاده مخصوص کرج، سه راه ارج

شرکت ارج

کارخانه ارج در سال ۱۳۱۶ در یک کارگاه کوچک واقع در خیابان سی متری تهران به اتفاق ۸ کارگر ساده با هدایت مهندس خلیل ارجمند، استاد دانشکده فنی دانشگاه تهران، به صنایع غیر دولتی ایران پیوست و با امید و کوشش کارگران و مؤسس آن، گام در راه توسعه صنعت و تولید کشور گذاشت.در کارگاه اولیه کارهای آهنگری، ریخته گری و جوشکاری انجام می­شد و به همین دلیل نیز نام ارج از سه حرف اول سه رشته، شکل گرفت.
ارج از زمان تاسیس تا کنون تغییرات زیادی به خود دیده است. اما آنچه همواره هویت ارج را زنده نگه داشته، احترام به حقوق مشتری و ارایه خدمات با کیفیت بوده. امروز نیز خرسندیم از اینکه توانسته ایم با بهره گیری از دانش روز، محصولاتی را طراحی کنیم که نه تنها قابلیت رقابت در بازار های جهانی را دارند، بلکه مایه مباهات و افتخار صنایع کشورمان است.

غیرمدیریتی

درصد مالکیت ۱۵.۸۰

شرکت بورسی

info@aliafco.com
۶۵۶۰۶۰۰۷ ۲۱ ۹۸+
تهران ،کیلومتر ۱۲ جاده قدیم کرج (بزرگراه فتح) ابتدای جاده شهریار شرکت الیاف

شرکت الیاف

شرکت الياف با نام تجاري نيران در سال 1345 توسط گروهي از سرمايه گذاران ايراني و شركت آلايد كميكال ( Allied Chemical ) با سرمايه گذاري مشترك و مساوي در جنوب غربي تهران تاسيس گرديد. كارخانه متشكل از سه فاز توليدي است كه فاز اول آن از سال 1348 راه اندازي گرديد. در اين مرحله، فاز نخست قسمت پليمر به ظرفيت روزانه ده تن پليمر نايلون -6 خشك با تكنولوژي باير آلمان و قسمت ريسندگي با ده واحد ( بيم ) ريسندگي به بهره برداري رسيد. در سال 1350 تعداد واحدهاي ريسندگي به دوازده بيم افزايش يافت.
شركت امريكايي در سال 1349 ، سهم 50 درصدي خود را به كمپاني باير آلمان واگذار نمود. در سال 1352 توسعه واحد از طريق اجراي فاز دوم به ظرفيت هشت تن پليمر خشك كه توسط شركت باير طراحي شده بود شروع گرديد. فاز سه در سال 1355 به بهره برداري كامل رسيد و در نهايت ظرفيت اسمي كارخانه به ده هزار تن در سال بالغ گرديد.
در سال 1366 شركت باير آلمان سهم خود را به بنياد مستضعفان واگذار نمود و بدين ترتيب بنياد مستضعفان از اين سال به عنوان سهامدار عمده ، فرآيندهاي اداره شركت را مديريت نموده است .
در سال 1380 تعداد 7 دستگاه ماشين آلات تكسچرايزينگ ساخت شركت Barmag آلمان به مجموعه اضافه گرديد. پروژه های نوسازي واحد پلیمر در فاز 1 در سال 1373 و در فاز های 2 و 3 در طي سالهاي 1381 الي 1383 انجام گردید.
از تیر ماه 1392، شرکت الیاف، به همت کارشناسان و پرسنل مجرب، خط تولید پارچه های اسپیسر را در کارخانه الیاف راه اندازی کرده است.

غیر مدیریتی

درصد مالکیت ۱۳

شرکت غیربورسی

info@cartechsystem.co
۸۸۵۳۲۷۰۰ ۲۱ ۹۸+
تهران، خیابان دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حافظی، پلاک ۵

شرکت کارتک سیستم

شرکت کارتـک سیستم در سال 1383 با سـرمایه گذاری مشـترک سازمـان گسترش و نوسـازی صنـایع ایـران و شـرکـت .Pistal Racing Intl ایتالیا و بخـش خصـوصی با هدف طراحی و تولید انـواع پیـستون موتـورهای بنزیـنی و دیـزلی مطابـق بـا آخرین استانداردهای اروپایی در مساحتی بالغ بر 20،000 متر مربع در شهرک صنعتی کاسپیـن استان قزوین تاسـیس گردید و در تیر ماه سال 1390 با حضور وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت به بهره برداری رسید.

غیر مدیریتی

درصد مالکیت ۱۴.۵۴

شرکت غیربورسی

imraco@te-eng.com
۸۸۸۲۹۷۵۹ ۲۱ ۹۸+
تهران، خیابان سمیه، ما بین مفتح و موسوی، نبش کوچه معیر ۲، پلاک ۲

شرکت کاربرد مواد معدنی ایران

شرکت تحقیقات و کاربرد مواد معدنی ایران، در دی ماه سال ۱۳۶۶ با مشارکت وزارت معادن و فلزات و دانشگاه تهران تاسیس گردید.
پس از انتقال سهام وزارت مذکور در سال ۱۳۸۱ به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران این شرکت زیرمجموعه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران قرار گرفت.هدف از تاسیس این شرکت، فعالیت در زمینه‌های مختلف مهندسی معدن؛ شامل تحقیقات بنیادی روی سنگ‌ها، اکتشاف، طراحی استخراج، فرآوری مواد معدنی و بررسی امکان کاربرد آنها در صنایع بوده و در این راستا دانشگاه تهران با پشتوانه علمی و سازمان توسعه به لحاظ برخورداری از امکانات اجرایی، با یکدیگر همکاری نزدیک داشته‌اند؛ از این رو می‌توان شرکت را پیشگام ارتباط دانشگاه و صنعت معدنکاری دانست.

غیر مدیریتی

درصد مالکیت ۲۰

شرکت غیربورسی

اطلاعات تماس

شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین

 تهران، سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی،

 خیابان شهید حق طلب غربی، پلاک ۴۷

 تلفن:  ۸۸۵۸۳۱۵۶ ۲۱ ۹۸+

 فکس: ۸۸۵۸۲۶۹۳ ۲۱ ۹۸+

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

   

جستجو