بازدید هیات عامل سازمان حسابرسی کشور و هیئات مدیره شستا از شرکت ملاردشیر

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع عمومی تامین:
هیات عامل سازمان حسابرسی کشور به همراه محمود ملکوتی خواه عضو هیات مدیره و معاونین شستا از شرکت ملاردشیر از شرکت‌های تابعه شستا بازدید کردند.
در ابتدای این بازدید حسین معصومی مدیرعامل شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر به ارائه گزارش عملکرد شرکت در سال مالی 98 و شش ماهه نخست سال 99 پرداخت.
مدیرعامل ملارد شیر پیگیری و آغاز پروژه‌های دامپروری در شهرستان‌های ملایر و گرمسار را از دیگر اقدامات این شرکت در سال 99 برشمرد و افزود:
این پروژه ها در راستای سیاست‌های شستا در عدالت سرمایه‌گذاری، در مناطق محروم کشور در حال پیگیری و اجرا می باشد.

محمود ملکوتی‌خواه عضو هیات مدیره شستا با تاکید بر اهمیت صنعت دامپروری و تولید شیر به عنوان یک صنعت و محصول استراتژیک در کشور گفت:
شستا هدف‌گذاری خود را در رسیدن به تولید سالانه یک میلیون تن شیرخام در کشور قرارداده است و براین اساس اقدام به راه اندازی واحدهای دامپروری 3000 و 6000 راسی در سراسر کشور با اولویت مناطق محروم نموده است.
وی افزود: پروژه‌های دامپروری در شهرهای ماکو، شیروان، کرمانشاه، خدابنده، درگزین، قهاوند، دلفان و ملایر در مرحله اجرا می باشد و 5 طرح دامپروری در شهرهای اردبیل، نمین، نیر، مشکین شهرو خلخال با توجه به موقعیت های جغرافیایی و آمایش سرزمینی، در مرحله تدوین طرح توجیهی پروژه جهت ارائه و تصویب در هیات مدیره شستا می باشد.
ملکوتی‌خواه با اشاره به آثار مثبت اجرای این پروژه ها و سرمایه‌گذاری های شستا در این حوزه گفت:
از مزایای سرمایه گذاری در این حوزه می توان به مواردی چون عدم وابستگی اجرابه ارز خارجی، نرخ بازده داخلی بالا، تکمیل زنجیره تولید بخش کشاورزی و همچنین تامین نیاز تقاضای داخل خصوصا تولید شیر به عنوان یک محصول استراتژیک اشاره کرد.

در ادامه هیات عامل سازمان حسابرسی کشور، محمود ملکوتی خواه و معاونین شستا، از بخش های گاوداری، شیردوشی، سیلوها، بخش نگهداری گوساله ها و زمین های کشت نهاده‌های دامی شرکت بازدید کردند.
گفتنی است سهام شرکت ملاردشیر در 22 مرداد 99 با نماد زملارد بازار دوم فرابورس ایران عرضه شد.

logo new شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین