بازدید از زمین‌ و املاک ۱۵ هکتاری در بروجرد توسط مدیر عامل محترم هلدینگ

مهندس هاشمی مدیرعامل محترم هلدینگ، روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از زمین و املاک 15 هکتاری در بروجرد در گفت و گو با خبرنگاران افزود: مجموعه 15 هکتاری متعلق به شستا به یک مجموعه زنجیره ای دامداری و صنایع تبدیلی تبدیل و زمینه اشتغال بیش از یک هزار نفر را فراهم خواهد کرد.
وی اظهار داشت: این مجموعه برای کمک به اشتغال در سال رونق تولید ایجاد و سرمایه گذاری لازم با کمک نمایندگان مجلس و مسئولان انجام خواهد شد.
مهندس هاشمی بیان کرد: شستا 9 هلدینگ دارد که یکی از آنان در امر تولید غذا فعالیت دارد که مجموعه سه دامداری بزرگ در اصفهان و تهران زیر مجموعه آن است و بنا داریم از صنایع تبدیلی و دامداری در مجموعه 15 هکتاری بروجرد سرمایه گذاری و به بهره برداری برسانیم.
وی افزود: در کشور ما تولید شیر و گوشت نیاز روزانه مردم و ضروری است و بنا داریم با تولید شیر و گوشت در شرکتهای شستا تولید این محصولات را در کشور افزایش دهیم.
وی بیان کرد: در استانهای مختلف که مستعد تولید شیر و گوشت هستند، این محصولات را تولید خواهیم کرد.
به گفته وی پیش بینی می شود با راه اندازی این مجموعه نیاز اشتغال بین 200 تا 500 نفر و در صنایع تبدیلی بیش از 1000 نفر اشتغال ایجاد شود.
مهندس هاشمی با اشاره به میزان سرمایه گذاری برای این شرکت تصریح کرد: حجم سرمایه گذاری 150 میلیارد تومان است و در صنایع تبدیلی بین 70 تا 100 میلیارد تومان در نظر گرفته شده و در نهایت محصول تولیدی با قیمتی کمتر از بازار عرضه می شود.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: با توجه به نامگذاری سال رونق تولید و تاکید بر اقتصاد مقاومتی، شرکت های سرمایه گذاری تامین اجتماعی در راستای اقتصاد مقاومتی ظرفیتهای معطل شهرستان بروجرد را فعال کرده و توسعه اشتغال و رونق تولید شهرستان بروجرد را یاری خواهند کرد.
عباس گودرزی افزود: انتظار داریم با سرمایه گذاری خوب در بروجرد توسط شرکتهای شستا مردم شاهد به بهره برداری رسیدن این مجموعه باشند.
وی اظهار داشت: در حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری شاهد سرمایه گزاری و ایجاد یک زنجیره تولیدی در بروجرد خواهیم بود.
به گزارش خبرنگار ایرنا مجموعه 15 هکتاری خوراک کودک که سالهاست به صورت بلاتکلیف رها شده است امروز با حضور مدیرعامل هلدینگ صنایع عمومی تامین مورد بازدید قرار گرفت و قرار شد به زودی تصمیماتی برای فعال سازی این مجموعه انجام شود.

 

logo new شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین