ساخت بزرگترین پروژه گاوداری شرق کشور در شیروان آغاز شد

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت ویدئو کنفرانس؛ آیین کلنگ زنی بزرگترین گاوداری شمال شرق کشور برگزار شد.

آیین کلنگ زنی بزرگترین گاوداری شمال شرق کشور با ظرفیت ۵۰۰۰ راس دام مولد، ۱۰۰۰۰ راس کل گله و با تولید روزانه بالغ بر ۲۰۰ تن شیر، سالیانه ۱۰۰۰ تن گوشت و ۱۰۰۰ راس تلیسه مازاد و همچنین اشتغال زایی ۳۰۰ نفر بطور مستقیم و ۱۵۰۰ نفر بطور غیر مستقیم روز شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹، با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل شستا و مسئولان استان خراسان شمالی و شهرستان شیروان، به‌صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

این پروژه توسط شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان از شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین در حال اجراست و تاکنون ۱۳ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

پذیرش شرکت کشاورزی و دامپروری ملاردشیر در بازار فرابورس

شرکت ملارد شیر از شرکت‌های تابعه شستا در فرابورس پذیرفته شد.

به گزارش روابط عمومی صنایع عمومی تامین به نقل از  روابط عمومی شرکت ملاردشیر ؛ بر اساس اطلاعیه فرابورس، شرکت ملاردشیر پس از احراز شرایط پذیرش از تاریخ بیست ونهم بهمن ماه در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد.

بر اساس این اطلاعیه در گروه زراعت و خدمات وابسته قرار گرفته و امیدنامه شرکت ملاردشیر در بخش اوراق بها دار پذیرفته شده و قابل مشاهده است.

ورود گاوهای جرسی به ایران

اولین محموله گاوهای جرسی به تعداد ۴۰۰ راس مربوط به شرکت کشت و دامداری فکا از شرکت‌های تابعه هلدینگ صنایع عمومی تامین از کشور دانمارک پس از عبور از آلمان، لهستان، بلاروس و جمهوری آذربایجان از مرز بیله سوار وارد ایران شدند.

کسب لوح بلورین کیفیت و مشتری مداری توسط شرکت کارخانجات پارس الکتریک

به گزارش روابط عمومی شرکت کارخانجات پارس الکتریک، پنجمین همایش ملی کیفیت و مشتری مداری با رویکرد رقابت پذیری و بهبود کیفیت در جلب رضایتمندی مشتری، با مشارکت بیش از ۴۰۰ واحد تولیدی، صنعتی، خدماتی و بازرگانی در صنایع داخلی و استراتژیک با هدف هم اندیشی و ارائه راهکارهایی در خصوص فرهنگ سازی فراگیر جهت ارتقاء سطح آگاهی افراد جامعه از فرآورده های با کیفیت و دارای نشان استاندارد برگزار شد.


شرکت کارخانجات پارس الکتریک در این همایش با کسب ۵۵۰ امتیاز از سوی هیئت داوران موفق به کسب لوح بلورین کیفیت و مشتری مداری شد.

این امتیاز براساس ارزیابی هایی که کارشناسان و ممیزان دبیرخانه پنجمین همایش ملی کیفیت از کارخانه پارس الکتریک، واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه داشتند و در راستای استمرار و ارتقای کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده به مشتریان به شرکت کارخانجات پارس الکتریک اهدا شده است.

گفتنی است پنجمین همایش ملی کیفیت به همراه اجرای پانل های تخصصی و کارگاه های آموزشی با موضوعاتی در راستای اهداف و محورهای همایش با حضور کارشناسان و متخصصان این حوزه برگزار شد. 
مراسم تجلیل از حاضرین و حامیان کیفیت در تولیدات و خدمات کشور، برپایی نمایشگاه جانبی در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی، برگزاری جشنواره معرفی محصولات و خدمات درجه یک بنگاه های اقتصادی در حاشیه همایش از دیگر برنامه های اجرا شده در این همایش بود. 

logo new شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین