انتصاب جدید در هیات‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری صنایع عمومی تامین

با حکم مدیرعامل محترم شستا، جناب آقای رحیم اردلان به عضویت در هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری صنایع عمومی تامین منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ، معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی، عضویت در هیات مدیره داروپخش، عضویت در هیات مدیره شرکت سیمان صوفیان، رئیس هیات مدیره شرکت کلرپارس از جمله سوابق اردلان در حوزه‌های مدیریتی محسوب می شود.

شایان ذکر است در این حکم، رحیم اردلان به عنوان نماینده شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین در هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری صنایع عمومی تامین منصوب شده است.

بازدید مدیر عامل و هیئت مدیره هلدینگ صبا تامین از مجموعه ملاردشیر

در راستای فرایند عرضه اولیه  شرکت کشاورزی و دامپروری ملاردشیر در فرابورس، مدیر عامل، هیئت مدیره، رئیس کارگذاری به همراه کارمندان محترم هلدینگ صبا تامین از این شرکت بازدید به عمل آوردند . شرکت ملاردشیر با کسب سود ۲۰میلیارد ریالی در سه ماهه اول سال ۹۸ و با پیگیری ها و تلاش های بی دریغ مدیریت و هیئت مدیره امیدوار است  تا پایان سال جاری در بازار سرمایه  عرضه گردد.

 

سود ۹۲ میلیاردی لوازم خانگی پارس پس از سه سال

شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس پس از ۳ سال زیان متوالی، در سال ۱۳۹۷ موفق شد سودی بالغ بر ۹۲ میلیارد ریال را محقق نماید.
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت لوازم خانگی پارس از شرکت‌های زیر مجموعه شستا، روز پنجشنبه ۳۰ خردادماه ۱۳۹۸ در دفتر مرکزی این شرکت برگزار شد و گزارش هیات مدیره در اختیار سهامداران قرار گرفت.
در این جلسه حسین رحمانی نیا مدیرعامل شرکت گزارش مبسوطی از روند فعالیت های شرکت در حوزه های مختلف مرتبط به دوره مالی عملکرد سال ۱۳۹۷ ارائه نمود که اهم این اقدامات عبارتند از:
 - عبور شرکت از زیاندهی مستمر سه ساله سنوات قبل و کسب سود ناخالص ۹۲ میلیارد ریالی در مقایسه با زیان ۱۲۵ میلیارد ریالی سال ۱۳۹۶ که با تلاش مضاعف و حرکت جهادی تمامی کارکنان شریف این مجموعه امکان پذیر شد.
 - خروج شرکت لوازم خانگی پارس از ذیل ماده ۱۴۱ قانون تجارت و بازگشت به فهرست بنگاه های اقتصادی قابل اعتماد سیستم بانکی و مالی کشور بهبود چشمگیر فضای اعتماد ذی نفعان شرکت در قالب تامین کنندگان و نمایندگان فروش بهبود جایگاه ارزش سهام شرکت در بازار سرمایه، رونق معاملات و رشد قیمت افزایش بهره وری با رویکرد ارزان سازی کیفی تلاش برای بومی سازی قطعات کلیدی با کمک شرکتهای دانش بنیان و پارک های علمی فناوری وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای رهایی از وابستگی به منابع خارج از کنترل و کاهش هزینه ها
گفتنی است شرکت لوازم خانگی پارس از زیرمجموعه های هلدینگ صنایع عمومی تامین است که با بیش از چهار دهه فعالیت در زمینه تولید انواع یخچال و فریزرهای خانگی، ماشین لباسشویی، کولر و جاروبرقی از برندهای ملی و خوشنام صنعت لوازم خانگی کشور می باشد

کمک ۴۰ میلیارد تومانی شستا به دو برند ایرانی با هدف رونق تولید

در راستای تحقق شعار رونق تولید در سال ۱۳۹۸ و با هدف حمایت از برندهای داخلی، شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی(شستا) مبلغ ۴۰ میلیارد تومان به دو شرکت لوازم خانگی پارس و پارس الکتریک اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ:

عصر امروز و در مراسم امضای میثاق‌نامه رونق تولید میان مدیران دو شرکت لوازم خانگی‌پارس و پارس‌الکتریک با معاونان شستا و شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین، مدیران این دو شرکت تابعه این هلدینگ، ضمن قدردانی از توجه دکتر محمد رضوانی‌فر به ضرورت حمایت از تولید داخل به ارائه گزارش کامل از شرایط مالی و اقتصادی شرکت‌های تحت مدیریت خود پرداختند.

شایان ذکر است که در نتیجه تلاش‌های صورت گرفته در سال گذشته هر دو شرکت موفق به ثبت رکوردهای کم سابقه در بازار مصرف داخلی لوازم خانگی و تلویزیون شدند.

همچنین بر اساس این میثاق نامه مدیران دو شرکت متعهد به تولید ۱۴۰ هزار دستگاه لوازم خانگی و ۶۰ هزار دستگاه تلویزیون در سال ۹۸ شدند.

logo new شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین