Blog

شرکت کشت و دام ملاردشیر

معرفی شرکت

شركت ملارد شير با سرمايه گذاري بخش خصوصي در سال 1333 با بهره برداري از 100 راس گاو مولد و زراعت و باغداري آغاز و در سالهاي بعد ظرفيت واحد به تدريج افزايش يافته و تناسب با اين افزايش تاسيسات دامداري نيز گسترش يافته است.
سرمایه اولیه شرکت 10 میلیون ریال بوده که به استناد مصوبه مجمع عمومی مورخ 10/6/84 به 26 میلیارد ریال در سال 84 افزایش یافته است.
پس از پيروزي انقلاب اسلامي با توجه به خلع يد از مالك قبلي به مدت 2 سال طرح توسط شوراي راه اندازي اداره شده و پس از آن بموجب تبصره 82 به نخست وزيري منتقل و در سال 1363 با نام موسسه دامداري و كشاورزي ملارد به سازمان تامين اجتماعي واگذار شده است و از تاريخ 1/4/81 از موسسه بنام شركت كشاورزي و دامپروري ملارد شير با شماره ثبت 1055 تبديل و بصورت شركت مستقل (سهامي خاص) زير پوشش سازمان تامين اجتماعي اداره مي گردد.
اين شركت جزو اولين واحدهاي پرورش دهنده گاو شيري صنعتي در ايران بوده است مدارك موجود در مركز اصلاح نژاد و دام كشور نشان مي دهد كه تولد اولين گوساله شركت ملارد كه به ثبت رسيده است 1/9/1353 بوده است.
سابقه فعاليت اين دامپروري بيش از 50 سال است كه از اين رو جايگاه نگهداري گاو شيري شامل فضاي مسقف، كف سالنها که متعلق به 50 سال پيش است كف بهار بندهاآجر فرش و سقف آن شيرواني است كه تغييرات زيادي غير از تعميرات جزئي در آن صورت نگرفته است انبارهاي نگهداري مواد كنسانتره و علوفه قديمي بوده، واحدهاي شير دوش همچنين قديمي است با عنايت به اينكه در نظر است واحد جديد در مكان ديگري تاسيس گردد لذا نسبت به تعميرات اساسي يا استفاده از سيستم هاي جديد اقدام نمي گردد.
با در نظر گرفتن تمامي مسائل فوق پرسنل زحمتكش شركت تمامي تلاش خود را براي ايجاد شرايط مطلوب و راحتي بر دام به عهده گرفته اند.
در حال حاضر دامها و محصولات اين شركت جزو بهترين و ممتازترين گله ها و توليدات كشور مي باشد، توليد و رشد آن، ميانگين سرانه هر راس، توليد شكم اولي ها، كاهش خدمات زير استانداردهاي تعريف شده، مؤيد اين مسئله مي باشد.

 

خط مشي كيفيت

اين شركت در راستاي تحقق اهداف و برنامه هاي چشم اندازي بيست ساله دولت جمهوري اسلامي ايران در صنعت كشاورزي ودامپروري مبني براستقلال و خودكفايي و پيشرو بودن در منطقه همواره كوشش مي نمايد تا با فراهم آوردن زمينه هاي مساعد واستفاده از بهينه از منابع و امكانات درجهت داشتن يك واحد بهره ور ، با كيفيت و متعالي ضمن بهره گيري از توان ، دانش و تخصص داخلي و همچنين تعهد ومشاركت كاركنان در سايه رضايت مندي آنان اقدام به استقرار سيستم هاي بين المللي مديريت كيفيت نموده است.

اهداف كلان


1- افزايش سطح رضايت مندي مشتريان

2- افزايش توانمندي كاركنان

3- افزايش سطح فن آوري در توليد

 

اعضا هیات مدیره

 


مدیرعامل و عضو هیات مدیره
حسین معصومی
مشاهده رزومه


رئیس هیأت مدیره - غیر موظف
بهزاد رفیعی

مشاهده رزومه


نایب رئیس هیأت مدیره - غیر موظف
مهدی محمدی

مشاهده رزومه


عضو هیأت مدیره - موظف
حنیف نعمتی

مشاهده رزومه


عضو هیأت مدیره - غیر موظف
رضا ایمانی

مشاهده رزومه

 

تلفن: ۶۵۴۰۸۱۱۰(۰۰۹۸۲۱)

فاکس: ۴۲۶۹۴۷۲۳ (۰۰۹۸۲۱)

نشانی: كرج، جاده قدیم هشتگرد، سه راه سهیلیه، بعد از شهرک زعفرانیه، نرسیده به شهرک کوروش، انتهای خیابان حکمت

پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

وب سایت: www.malardshir.com

logo new شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین