شرکت کشت و دام گلدشت نمونه

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه

co_about_0

شرکت گلدشت نمونه اصفهان در سال ۱۳۷۹ به شماره ثبت ۱۶۲۳۳ به ثبت رسیده است. در ابتدا این شرکت با دارا بودن ۱۵ نفر پرسنل و ظرفیت ۸۰ راس گاو شیری و تولید روزانه ۲ تن شیر خام فعالیت خود را آغاز نمود. به حول و قوه الهی و مدیریت صحیح و کارآمد مدیران و تلاش و کوشش شبانه روزی نیروی انسانی، مراحل رشد و توسعه طی شد و در سال ۱۳۸۸ با توجه به لزوم پیشرفت و افزایش ظرفیت و همچنین واقع شدن در مسیر طرح توسعه پالایشگاه اصفهان، با فروش محل قبلی و با اخذ زمین ۳۰ هکتاری در منطقه قلعه خواجه از منابع طبیعی، پروژه ساخت دامداری جدید آغاز و در مدت زمانی کوتاه تا پایان سال ۱۳۹۱ به بهره برداری کامل رسید.

همچنین با توجه به بروز مشکلات زیست محیطی برای یکی دیگر از شرکت های تامین اجتماعی به نام کشت و دامداری گلشهر واقع در شهرستان نجف آباد و ادغام این شرکت در محل جدید پروژه گلدشت نمونه، هم افزایی تولید و اشتغال در واحد جدید شرکت گلدشت نمونه به حد اعلای خود رسید.

هم اکنون این شرکت با وسعتی در حدود ۳۰ هکتار و مساحت بخش مسقف و غیر مسقف ۱۰۰۰۰۰ متر مربع با بهترین طرح ها و نقشه های روز دنیا ساخته شده که توان نگهداری ۵۰۰۰ راس دام و ۲۵۰۰ گاو مولد شیری را داراست. تولید روزانه شیر در این شرکت ۱۰۰ تن بوده و سالانه ۲۳۰۰ راس گوساله های نر و ماده در این گاوداری متولد می شوند. این حجم تولید به طور مستقیم باعث اشتغال زایی ۱۲۰ نفر پرسنل کارآمد شده و به طور غیر مستقیم اشتغال زایی حدود ۵۰۰ نفر را فراهم نموده است.

بخش های مهم این شرکت عبارتند از: فاز پرورش گوساله، فاز پرورش تلیسه، فاز زایشگاه، فاز پرورش گاو شیری، فاز کارخانه خوراک سازی و تجهیزات توزیع خوراک، فضای سبز و محوطه باز شرکت و فاز تصفیه خانه فاضلاب.

فاز پرورش گوساله با ظرفیت ۵۰۰ راس باکس انفرادی و ۳۰۰ راس باکس تجمعی، فضای پرورش مناسبی برای تولید سالیانه حدود ۲۵۰۰ راس گوساله های نر و ماده تا سن ۳ ماهگی را فراهم می­کند.

فاز پرورش تلیسه با فضایی مناسب و با هدف تولید سالیانه حدود ۲۵۰۰ راس تلیسه آبستن و غیر آبستن طراحی و ساخته شده و در نهایت افزایش ۲۰ درصدی جمعیت گله مولد را فراهم می­کند.

comps_logo

حجت اله صادقی

عضو هیات مدیره
comps_logo

موسی نوروزی چلچله

عضو هیات مدیره
comps_logo

احمد پایدار

مدیرعامل و نایب‌رئیس هیات مدیره
comps_logo

مسعود کیان مهر

رئیس هیات مدیره
comps_icons_3

شرکت: بورسی

comps_icons_1

درصد مالکیت: 64

comps_icons_2

وضعیت: مدیریتی