شرکت دامون زاگرس بروجرد

شرکت دامون زاگرس بروجرد

DJI_006600

استان لرستان نگین سرسبز رشته کوه های سر به فلک کشیدۀ زاگرس، یکی از مهمترین قطب های دامپروری کشور با قابلیت های بی نظیر در حوزه آب، خاک، گردشگری، صنعت و انرژی به شمار می رود که این موقعیت جغرافیایی به لحاظ نقش شاخص ارتباطی « نقطه ثقل غرب به شرق و شمال به جنوب کشور»، بستر مناسبی برای رونق منطقه در حوزۀ دامپروری و کشاورزی فراهم آورده است که تأثیر بسزایی در تحول اشتغال و اقتصاد منطقه و همچنین ایجاد و تکمیل زنجیرۀ ارزش واحدهای دامپروری تراز اول کشور را دارد.
شرکت صنایع غذایی دامون زاگرس بروجرد (سهامی خاص) با هدف تحقق سلامت جهانی در فروردین ماه سال 1401 تحت برند تجاری زاگشیر رسما فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت در فاز اول با بکارگیری مدیریت دانش، کادر متخصص و بهره گیری از تجهیزات مدرن ، مطابق با استانداردهای روز دنیا در زمینه تولید شیرخشــک صنعتی، پودر پرمیت و خامه فعالیت مستمر و ارزش آفرین خود را پایه گذاری کرده است.
موفقیت در این امر زاگشیر را به نقطه ای رسانده که هرلحظه به دنبال افزودن محصولاتی ناب هماهنگ با بازارهای جهانی و با بالاترین سطح کیفیت می باشد.در این راستا مشارکت در تولید محصولاتی نظیر شیرخشک نوزاد،کره حیوانی، لاکتوز دارویی و خوراکی و … در راس برنامه های عملیاتی شرکت قرار گرفته است. 

comps_logo

حامد شاه پوری

رئیس هیات مدیره
comps_logo

حسین محمدیان نمینی

مدیرعامل و عضو هیات مدیره
comps_logo

مجید بابلیان

عضو هیات مدیره
comps_logo

شرکت صنایع تامین

comps_icons_3

شرکت: بورسی

comps_icons_1

درصد مالکیت: ۹۴

comps_icons_2

وضعیت: مدیریتی