افزایش سرمایه ۱۶۵۳ درصدی شرکت ملارد شیر

افزایش سرمایه ۱۶۵۳ درصدی شرکت ملارد شیر

افزایش سرمایه ۱۶۵۳ درصدی شرکت ملارد شیر از هلدینگ های زیر مجموعه تادیکو به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ تادیکو؛

در جلسه‌ی مجمع عمومی فوق العاده، با حضور بیش از ۶۹ درصد از سهامداران شرکت کشاورزی و دامپروری ملاردشیر، سرمایه شرکت به مبلغ ۱۴٬۰۲۲,۰۲۵ میلیون ریال افزایش یافت .این افزایش سرمایه معادل ۱۳,۲۲۲,۰۲۵ میلیون ریال (۱,۶۵۳ درصد) و از محل تجدید ارزیابی دارایی های ثابت طبقه (زمین) تصویب شد. این تصمیم به موجب رای‌ گیری سهامداران به عنوان یکی از مراحل ارتقاء سرمایه‌ی شرکت اتخاذ شد.
شرکت کشاورزی و دامپروری ملاردشیر از سال ۱۳۷۴ با سرمایه‌ی یک میلیون تومان تأسیس شده و پس از مراحل مختلف، به سرمایه‌ی ۸۰ میلیارد تومان رسیده است. آخرین افزایش سرمایه در این شرکت در سال ۱۴۰۱ رخ داده است.
در حال حاضر، شرکت ملارد شیر روزانه ۱۱۵ تن شیر تولید می‌کند و این شرکت طبق برنامه‌های خود قصد دارد تا تولید خود را به ۳۰۰ تن در روز افزایش دهد.
مدیر عامل این شرکت، جناب آقای میثم امیرحسینی، در خصوص افزایش سرمایه این شرکت اظهار کرده اند که این اقدام جهت اصلاح نسبتهای مالی به منظور تسهیل در تامین مالی، اصلاح ساختار مالی ، و نزدیک شدن ارزش بازار به ارزش ‌واقعی شرکت به منظور شفافیت صورت گرفته است . این افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی ۲۰۰ هکتار زمین شرکت صورت گرفته است.
 ارزش تابلوی شرکت ملارد با ارزش زمین مشابه است و ارزش کنونی بازار آن به یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان می‌رسد. مجمع عمومی سالیانه این شرکت با سرمایه‌ قبلی برگزار خواهد شد.
در جلسه‌ی امروز، افزایش سرمایه مطرح شده و ارزش بازار ملارد تا پایان سال گذشته به مبلغ ۱۳٫۶۷۲ میلیارد ریال رسیده است. سهامداران این شرکت در طول دو سال گذشته نیز شاهد رشد حداقل ۲۰۰ درصدی ارزش سهم بوده‌ اند و همچنین شرکت خود را به رشد ۷۲ درصدی درآمد رسانده است.

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *