بازدید مدیرعامل شستا از خط تولید تلویزیون هوشمند ایرانی (پارس) شرکت پارس الکتریک

بازدید مدیرعامل شستا از خط تولید تلویزیون هوشمند ایرانی (پارس) شرکت پارس الکتریک

دکتر ابراهیم بازیان مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) با همراهی معاونین و مدیران ارشد شرکت های شستا، رایتل، صنایع عمومی تامین و پارس الکتریک از خط تولید تلویزیون هوشمند پارس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی صنایع عمومی تامین:

صبح امروز با حضور دکتر ابراهیم بازیان از خط تولید تلویزیون هوشمند سری جدید محصولات پارس رونمایی به عمل آمد. در این بازدید ابراهیم بازیان مدیرعامل و عضو هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با اشاره به سابقه درخشان شرکت پارس الکتریک افزود: شرکت پارس الکتریک ۶۰ سال است به ایرانیان خدمت می کند و می توانیم در برند پارس که یک محصول قدیمی و آشنا است با اجرای برنامه‌های تحول‌گرا و افزایش سطح کیفیت، بهسازی ظاهر و تنوع محصولات سهم بازار خود را افزایش داده و محصولات آن را به کشورهای همسایه نیز صادر کنیم.
دکتر بازیان با تاکید بر تنظیم سند اجرایی و تهیه طرح توجیهی اقتصادی برای پروژه‌های جاری شستا افزود: براساس خروجی این سند، امکان تهیه بسته‌های سرمایه‌گذاری و هدایت سرمایه برای سرمایه‌گذاران میسر خواهد شد.
دکتر شاملی قائم مقام هلدینگ صنایع عمومی تامین نیز در این بازدید از برنامه ریزی صورت گرفته در هلدینگ صنایع عمومی تامین به منظور افزایش ظرفیت تولید این شرکت و ورود جدی به بازار لوازم الکترونیکی خبر داد.
شایان ذکر است در پایان این بازدید ابراهیم بازیان مدیر عامل شستا با درخواست راه اندازی پارک علم و فناوری پارس الکتریک با تمرکز بر شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها موافقت اولیه نمودند.

 

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *