ورود شرکت پارس الکتریک به عرصه فناوری «High-tech»

ورود شرکت پارس الکتریک به عرصه فناوری «High-tech»

از محصولات جدید شرکت پارس الکتریک با همکاری شرکت های دانش بنیان رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی صنایع عمومی تامین؛
در راستای تحقق شعار سال و تولید محصولات دانش بنیان، واحد تحقیق و توسعه شرکت کارخانجات پارس الکتریک با همراهی شرکت های دانش بنیان اقدام به طراحی و پیاده سازی محصولات مورد نیاز بازار نموده است. دکتر محمدی مدیرعامل هلدینگ صنایع عمومی تامین در آیین رونمایی از محصولات دانش بنیان محور شرکت پارس الکتریک در بیست و دومین نمایشگاه لوازم خانگی تهران، ضمن تقدیر از حرکت جهادی مدیران و کارکنان شرکت پارس الکتریک در تحقق برنامه های پیش بینی شده هلدینگ، از برنامه ریزی دقیق به منظور پاسخ به نیاز داخل کشور در عرصه محصولات لوازم خانگی و ورود جدی به بازارهای منطقه ای و بین المللی با استفاده از فناوری «High-tech» اشاره کرد.
در این مراسم از سه محصول دانش بنیان شرکت پارس الکتریک رونمایی شد؛
1- نرم افزار لانچر پادباکسلانچر بخشی از سیستم عامل است که کنترل صفحه اصلی اندرویدی را برعهده دارد که وظیفه آن نمایش و دسترسی به برنامه های نصب شده، محتوا و میانبرهای سیستم می باشد. لانچر پادباکس با دسته بندی محتوا و همچنین رابط کاربری آسان با ارائه محتوای صوتی، تصویری، بازی، فروشگاه اختصاصی، پیاده سازی و ارائه دستیار صوتی و همچنین موتور هوشمند توصیه گر براساس رفتار کاربر توانسته است بخشی از اکوسیستم خانه هوشمند باشد.
2- دستگاه های ضدعفونی کننده هوای پنتا با استفاده از فناوری پلاسما سرد با توانایی تخریب انواع میکروارگانیسم ها در هوا بدون انتشار گاز مضر، عمل ضدعفونی و تصفیه فضاهایی که افراد در آن حضور دارند را به همراه سیستم فیلتراسیون چندگانه به طور مداوم انجام می دهد. این دستگاه دارای مجوزهای تجهیزات پزشکی (Imed) گواهینامه ISO13485 ،صنعت و معدن و تستهای محاسبات میکروبی، اوزون، ویروس و …… است و به منظور استفاده در یخچال طراحی شده است.
3-دستگاه درمان تنبلی چشم سایکلاپس محصول سایکلاپس با استفاده از روش بازی درمانی و تکنولوژی واقعیت مجازی درمان جذاب و مؤثری را برای بیماری تنبلی چشم ارائه نموده که در آن کودکان با تماشای انیمیشن دلخواه و انجام بازیهای مختلف، روند درمان را دنبال می کنند. این محصول دانش بنیان با داشتن تاییدیه های لازم اشتیاق بچه ها را برای درمان افزایش داده و سرعت درمان این بیماری را تا 4 برابر افزایش می دهد. این محصول شامل عینک واقعیت مجازی، دسته بازی و اپلیکیشن سایکلاپس است.

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *