️انعقاد تفاهم‌نامه همکاری‌ بین شرکت لوازم خانگی پارس و دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

️انعقاد تفاهم‌نامه همکاری‌ بین شرکت لوازم خانگی پارس و دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

️تفاهم ‌نامه همکاری‌های مبتنی بر دانش بنیان با حضور دکتر زینالی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دکتر ظروفی سرپرست شرکت لوازم خانگی پارس امضا شد.

به گزارش روابط عمومی صنایع عمومی تامین:

در این نشست دو طرف ضمن بررسی زمینه های همکاری مشترک گفتگو کردند. در این تفاهم نامه مقرر شد در زمینه های طرح پویش، برگزاری کارگاه های مهارت افزایی، برگزاری کلاس های آموزشی، برگزاری مسابقات طراحی، اجرای پروژه های توسعه ای صنعتی، اجرای طرح های پژوهشی، اجرای طرح های رفاهی، برگزاری رویدادهای علمی همکاری دوجانبه صورت پذیرد. ️در همین رابطه سرپرست شرکت لوازم خانگی پارس گفت: این تفاهم نامه و همکاری با موضوع ایجاد بسترهای مناسب برای بهبود و گسترش همکاری های حوزه صنعت و دانشگاه و تبادل تجارب و دانش فنی در حوزه‌های عملکردی صورت پذیرفته است.

️گفتنی است از موارد مهم این تفاهم نامه برگزاری رویداد فناورانه و انگیزشی (استارت آپ ویکند) است. به علاوه براساس ارتباط مستمر شرکت و دانشگاه آزاد و طی بررسی های انجام شده چالش هایی که شرکت لوازم خانگی پارس با آن تا حدی روبه روست عبارتند از: اتوماسیون صنعتی، به روز شدن خط تولید و همکاری های مشترک در زمینه کمک به جامعه و صنعت با توجه به شرایط تحریمی و توجه به رشد تولید ارزیابی شد که قرار است با همکاری میان دانشگاه آزاد و این شرکت از طریق امور دانش بنیان این چالش ها مرتفع شود.

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *