بازدید مدیرعامل شستا و هیات همراه از شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (سهامی عام)

بازدید مدیرعامل شستا و هیات همراه از شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان (سهامی عام)

مدیرعامل شستا به همراه جمعی از مدیران و معاونان شستا و هلدینگ‌های تابعه و فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه، روز پنج شنبه مورخ 27 مرداد ماه 1401 از شرکت گلدشت نمونه اصفهان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی صنایع عمومی تامین؛

دکتر ابراهیم بازیان مدیرعامل شستا، دکتر مهدی شاملی عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین و دکتر سید محمدرضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه به همراه برخی از مدیران و معاونان شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی و هلدینگ‌های تابعه از شرکت گلدشت نمونه اصفهان بازدید کرده و در خصوص وضعیت جاری شرکت و همچنین طرح های توسعه ای در دست اجرا به بحث و تبادل نظر پرداختند.

دکتر پایدار مدیرعامل شرکت گلدشت نمونه اصفهان ضمن خیر مقدم به مدیرعامل محترم شستا و همراهان گزارشی مبسوط از وضعیت رضایت بخش تولید و فروش شرکت و همچنین آخرین وضعیت پروژه های در دست اجرا ارائه نمود.

جناب آقای دکتر بازیان مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی نیز با تاکید بر موافقت و حمایت مجموعه شستا از طرح های توسعه‌ای، گفت: در سفرهای استانی هم به دنبال رفع مشکلات و موانع پیش روی تولید شرکت‌ها هستیم و هم رفع مسائلی که نیاز به هماهنگی های بالادستی دارد. وی ادامه داد: با بررسی ظرفیت‌های موجود، حفظ وضعیت رو به رشد شرکت و همچنین  ادامه پر قدرت پروژه‌های در دست اجرا مورد توجه قرار دارد. مدیر عامل شستا ضمن بیان اینکه اقتصاد کشور باید مردمی شود، ابراز امیدواری کردند که مجموعه شستا بعنوان یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی کشور در آینده ای نزدیک به تولید 1 میلیون تن شیر در سال برسد.

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *