بازدید مدیر حقوقی و امور قراردادهای هلدینگ صنایع عمومی تأمین از شرکت فکا

بازدید مدیر حقوقی و امور قراردادهای هلدینگ صنایع عمومی تأمین از شرکت فکا

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صنایع عمومی تامین، دکتر اسماعیل آجرلو مدیر حقوقی و امور قراردادهای هلدینگ در بازدید از شرکت بزرگ کشت و دامپروری فکا در اصفهان گفت: “فعالیت های حقوقی در پیشبرد اهداف اقتصادی فکا بسیار موثر است”.
دکتر آجرلو روز یکشنبه ۲۳ مردادماه در مجموعه شرکت فکا اصفهان حضور یافت و در جلسه با مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و وکلا و مدیران حقوقی این شرکت ضمن بررسی پرونده ها و موضوعات حقوقی و قضایی این شرکت، نکات و اقدامات لازم و برنامه های حقوقی مدنظر را به شکل مصداقی با ایشان مطرح نمود.
در جریان این دیدار دکتر آجرلو افزود: باید از حداکثر ظرفیت همکاران حقوقی و وکلای متعهد برای ارتقا بهداشت حقوقی و حل و فصل موضوعات قضایی استفاده شود تا منافع شرکت به شکل حداکثری تامین شود.
آجرلو مهمترین هدف فعالیت های حقوقی را علاوه بر بهداشت حقوقی و ساماندهی به پرونده ها و ساختار واحد حقوقی شرکت، کمک به شکوفایی اقتصادی شرکت در راستای احیای حقوق عامه مردم دانست.
در نهایت آجرلو برای همه زحمت کشان و کارگران این شرکت آرزوی موفقیت نمود و ابراز امیدواری کرد که ظرفیت های حقوقی حامی این شرکت و کارکنان آن و عموم مردم باشد.

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *