پیام مدیرعامل

عرض سلام و خدا قوت و خسته نباشید خدمت همه مدیران، همکاران، کارکنان و پرسنل زحمت کش و خدوم هلدینگ سرمایه گذاری صنایع عمومی و شرکتهای تابعه.
هماهنگونه که مستحضرید یکی از اقدامات ارزشمند، کلیدی، مهم و تاثیرگذار در سال 1402 با شعار (مهار تورم و رشد تولید) برای هلدینگ صنایع عمومی، هدف گذاری تولید یک میلیون تن شیر در سال می باشد. همه نسبت به اینکه چقدر تولید شیر در جامعه ما مهم هست و نقش آن در امنیت غذایی، توسعه سلامت و پدافند غیر عامل آگاهی دارند.
مطالعات ما نشان داده که سرانه مصرف شیر در کشورهای پیشرفته حدود ۴۰۰ لیتر در سال و برای برخی کشورها در منطقه حدود ۲۰۰ لیتر و متاسفانه در ایران نزدیک به ۸۵ لیتر می باشد که پیامدهای جسمی و روانی برای کلیه مردم سرزمین ما ایران را در پی دارد.
بالا رفتن هزینه های درمان، کاهش رشد و پیامدهای دیگر از عوارض مصرف کم لبنیات در کشور می باشد.
در این راستا شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) اقدام به تعریف پروژه های گاوداری با رویکرد عدالت محور در مناطق مختلف شده است و در همین خصوص بالغ بر ۲۰ گاوداری صنعتی در سطح کشور در حال اجرا می باشد که برخی از آنها در سال جاری و برخی دیگر تا پایان سال 1402 به مرحله بهره برداری خواهد رسید.
زیرساخت های تامین علوفه نیز فراهم شده است و هم اکنون ۱۰۰۰ هکتار در ماکو و ۷۵۰ هکتار در خوزستان را زیر کشت یونجه، ذرت و جو قرار داده ایم که در حوزه تامین علوفه هم دچار مشکل نشویم.
About-me-Single-image

شرکت سرمایه‌گذاری کشت و دام و صنایع لبنی تامین در افق 1405

برنامه راهبردی 401-405

گزارش عملکرد هلدینگ در سال 1401

دستاورد های هلدینگ

برنامه عملیاتی هلدینگ در سال 1402

برنامه عملیاتی 1402